首页 / 陶瓷电容器 / VJ2225A331KBBAT4X
minImg
VJ2225A331KBBAT4X
Vishay Vitramon
型号:
VJ2225A331KBBAT4X
描述:
CAP CER 330PF 100V NP0 2225
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Boardflex Sensitive
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.226" L x 0.250" W (5.74mm x 6.35mm)
Ratings -
Series VJ OMD
Thickness (Max) 0.086" (2.18mm)
Package / Case 2225 (5763 Metric)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 330 pF