Vybronics Inc
型号:
VJQ24-35K270B
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
VIBRATION ERM MOTOR 4250 RPM 5V
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Torque - Rated (oz-in / mNm) | - |
| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Diameter - Shaft | 0.079" (2.00mm) |
| Termination Style | Wire Leads |
| Approval Agency | - |
| Encoder Type | - |
| Voltage - Rated | 5VDC |
| Size / Dimension | Round - 0.961" Dia (24.40mm) |
| Product Status | Active |
| Mounting Hole Spacing | - |
| Length - Shaft and Bearing | 0.472" (12.00mm) |
| RPM | 4250 RPM |
| Series | ZJQ |
| Function | Vibration, ERM |
| Type | DC Motor |
| Power - Rated | - |
| Motor Type | - |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
| Mfr | Vybronics Inc |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Gear Reduction Ratio | - |
| Base Product Number | JQ24 |