VKP102MCQERUKR
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VKP102MCQERUKR
描述:
CAP CER 1000PF 760VAC Y5U RADIAL
库存 : 2035
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) 0.433" (11.00mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing 0.492" (12.50mm)
Voltage - Rated 760VAC
Temperature Coefficient Y5U (E)
Size / Dimension 0.354" Dia (9.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings X1, Y1
Series VKP
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Capacitance 1000 pF