首页 / 固定电感器 / VLCF4028T-101MR33-2
minImg
VLCF4028T-101MR33-2
TDK Corporation
型号:
VLCF4028T-101MR33-2
描述:
FIXED IND 100UH 330MA 1 OHM SMD
库存 : 3192
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 330mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 330 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1Ohm Max
Series VLCF
Inductance 100 µH