Taitien
型号:
VLCUWCWTNF-122.880000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ SNWV
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$33.098
$33.098
10
$30.8959
$308.959
50
$30.34414
$1517.207
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Absolute Pull Range (APR) | ±35ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.222" (5.65mm) |
| Frequency Stability | ±35ppm |
| Current - Supply (Max) | 30mA |
| Size / Dimension | 0.547" L x 0.358" W (13.90mm x 9.10mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | VLCU |
| Function | Enable/Disable |
| Type | VCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | Sine Wave |
| Base Resonator | Crystal |
| Mfr | Taitien |
| Frequency | 122.88 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |