首页 / 固定电感器 / VLF252010MT-2R2M
minImg
VLF252010MT-2R2M
TDK Corporation
型号:
VLF252010MT-2R2M
描述:
FIXED IND 2.2UH 1.47A 120MOHM SM
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 830mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.47 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Series VLF-M
Inductance 2.2 µH