首页 / 固定电感器 / VLF5014AT-100MR92
minImg
VLF5014AT-100MR92
TDK Corporation
型号:
VLF5014AT-100MR92
描述:
FIXED IND 10UH 920MA 220MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 920 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 220mOhm Max
Series VLF
Inductance 10 µH