首页 / 固定电感器 / VLF504010MT-3R3M-CA
minImg
VLF504010MT-3R3M-CA
TDK Corporation
型号:
VLF504010MT-3R3M-CA
描述:
FIXED IND 3.3UH 2.1A 91 MOHM SMD
库存 : 874
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.58A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 91mOhm Max
Series VLF-M-CA
Inductance 3.3 µH