首页 / 固定电感器 / VLF504012MT-100M-CA
minImg
VLF504012MT-100M-CA
TDK Corporation
型号:
VLF504012MT-100M-CA
描述:
FIXED IND 10UH 1.3A 230 MOHM SMD
库存 : 91
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.18A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.157" W (5.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 230mOhm Max
Series VLF-M-CA
Inductance 10 µH