首页 / 固定电感器 / VLM10555T-1R2M100-3
minImg
VLM10555T-1R2M100-3
TDK Corporation
型号:
VLM10555T-1R2M100-3
描述:
FIXED IND 1.2UH 10A 3.2 MOHM SMD
库存 : 99
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 18A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 10 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.417" L x 0.413" W (10.60mm x 10.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3.2mOhm Max
Series VLM
Inductance 1.2 µH