Vishay Semiconductor Opto Division
型号:
VLMB41P1Q2-GS18
封装:
2-PLCC
批次:
-
描述:
LED BLUE 2PLCC SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.5111
$5.111
100
$0.334685
$33.4685
1000
$0.264195
$264.195
2000
$0.246582
$493.164
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 469nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 10mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.80mm W |
| Millicandela Rating | 79mcd |
| Height (Max) | 1.85mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2-PLCC |
| Series | VLM.4 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Package / Case | 2-SMD, J-Lead |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.2V |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 464nm |
| Base Product Number | VLMB41 |
| Lens Size | 2.40mm Dia |