Vishay Semiconductor Opto Division
型号:
VLMW1300-GS08
封装:
0603
批次:
-
描述:
LED COOL WHITE 0603 SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.399
$0.399
10
$0.24225
$2.4225
100
$0.139555
$13.9555
1000
$0.109202
$109.202
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 7000K |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 130° |
| Color | White, Cool |
| Current - Test | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Millicandela Rating | 112.5mcd |
| Height (Max) | 0.75mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Series | CHIPLED |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Vishay Semiconductor Opto Division |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.93V |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | VLMW1300 |
| Lens Size | 1.10mm x 0.80mm |