VLP-R005-1.0
Isabellenhuette USA
型号:
VLP-R005-1.0
封装:
2010
描述:
RES 0.005 OHM 1% 5W 2010
库存 : 9986
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -65°C ~ 170°C
Composition -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.200" L x 0.100" W (5.08mm x 2.54mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 5 mOhms
Series VLP
Power (Watts) 5W