首页 / 固定电感器 / VLS252012ET-3R3M-CA
minImg
VLS252012ET-3R3M-CA
TDK Corporation
型号:
VLS252012ET-3R3M-CA
封装:
1008 (2520 Metric)
描述:
FIXED IND 3.3UH 980MA 272MOHM SM
库存 : 4021
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.25A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 980 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 272mOhm Max
Series VLS-E-CA
Inductance 3.3 µH