首页 / 固定电感器 / VLS252015ET-100M
minImg
VLS252015ET-100M
TDK Corporation
型号:
VLS252015ET-100M
封装:
1008 (2520 Metric)
描述:
FIXED IND 10UH 660MA 588MOHM SMD
库存 : 3149
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 720mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 660 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package 1008 (2520 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 588mOhm Max
Series VLS
Inductance 10 µH