首页 / 固定电感器 / VLS3012ET-1R5N-CA
minImg
VLS3012ET-1R5N-CA
TDK Corporation
型号:
VLS3012ET-1R5N-CA
描述:
FIXED IND 1.5UH 1.85A 76MOHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.85 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 76mOhm Max
Series VLS-E-CA
Inductance 1.5 µH