首页 / 固定电感器 / VLS3012HBX-R47M-N
minImg
VLS3012HBX-R47M-N
TDK Corporation
型号:
VLS3012HBX-R47M-N
封装:
1212
描述:
INDUCTORS FOR POWER CIRCUITS, WO
库存 : 3680
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 6.3A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 5.32 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35mOhm Max
Series VLS-HBX
Inductance 470 nH