首页 / 固定电感器 / VLS6045EX-4R7M-CA
minImg
VLS6045EX-4R7M-CA
TDK Corporation
型号:
VLS6045EX-4R7M-CA
描述:
FIXED IND 4.7UH 4.2A 35.1MOHM SM
库存 : 1894
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 5.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Product Status Not For New Designs
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 35.1mOhm Max
Series VLS-EX
Inductance 4.7 µH