首页 / 振荡器 / VMQF326P33-16.369-1.0/-40+85
minImg
VMQF326P33-16.369-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
VMQF326P33-16.369-1.0/-40+85
描述:
XO VCTCXO 16.3690MHZ LVPECL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 35mA (Typ)
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 16.369 MHz