首页 / 振荡器 / VMQF576D25-133.330-1.0/-40+85
minImg
VMQF576D25-133.330-1.0/-40+85
Mercury United Electronics, Inc.
型号:
VMQF576D25-133.330-1.0/-40+85
描述:
XTAL OSC VCTCXO 133.3300MHZ LVDS
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 18mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±8ppm
Height - Seated (Max) 0.102" (2.60mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 23mA (Typ)
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Type VCTCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Frequency 133.33 MHz