CUI Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$101.1085
$101.1085
10
$93.176
$931.76
40
$89.452
$3578.08
200
$85.8705
$17174.1
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Efficiency | 88% |
| Mfr | CUI Inc. |
| Features | Adjustable Output, Universal Input |
| Voltage - Input | 90 ~ 277 VAC |
| Voltage - Output 6 | - |
| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Output 5 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Minimum Load Required | - |
| Approval Agency | cURus, FCC |
| Voltage - Output 1 | 28V |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | VOF-70 (70W) |
| Current - Output 1 | 2.5 A |
| Power (Watts) | 70W |
| Type | Open Frame |
| Standard Number | 60950-1 |
| Package | Bulk |