Eaton - Electronics Division
型号:
VPH3-0055-R
封装:
-
批次:
-
描述:
PULSE XFMR 9.3UH SMD
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Series | VERSA-PAC® |
| Height - Seated (Max) | 0.331" (8.40mm) |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.673" L x 0.878" W (17.10mm x 22.30mm) |
| Product Status | Active |