VPL36-1400
Triad Magnetics
型号:
VPL36-1400
描述:
PWR XFMR LAMINATED 50.0VA CHAS
库存 : 72
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 3500Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 65.09mm
Size / Dimension 57.15mm L x 101.6mm W
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 2.3 lbs (1 kg)
Current - Output (Max) 1.389A
Primary Winding(s) Dual
Series Chassis Mount: World Series™
Type Laminated Core
Power - Max 50.0VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) 36V