VPM100-10000
Triad Magnetics
型号:
VPM100-10000
描述:
PWR XFMR TORO 1000VA CHAS MT
库存 : 37
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 4000Vrms
Voltage - Primary 100V, 120V, 220V, 240V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 74.00mm
Size / Dimension 183.00mm Dia
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 44 lbs (20 kg)
Current - Output (Max) Parallel 20A, Series 10A
Primary Winding(s) Dual, Multiple Taps
Series Toroidal Medical, VPM
Type Toroidal
Power - Max 1000VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 50V, Series 100V