VPM48-10400
Triad Magnetics
型号:
VPM48-10400
描述:
PWR XFMR TORO 500VA CHAS MT
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 4000Vrms
Voltage - Primary 100V, 120V, 220V, 240V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 64.00mm
Size / Dimension 147.00mm Dia
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 10 lbs (4.5 kg)
Current - Output (Max) Parallel 20.8A, Series 10.4A
Primary Winding(s) Dual, Multiple Taps
Series Toroidal Medical, VPM
Type Toroidal
Power - Max 500VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 24V, Series 48V