Triad Magnetics
型号:
VPT100-25000
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR TORO 2500VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$304.589
$304.589
10
$282.83685
$2828.3685
25
$271.9584
$6798.96
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Wire Leads |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 115V, 230V |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Height - Seated (Max) | 120.0mm |
| Size / Dimension | 208.00mm Dia x 112.00mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 43 lbs (19.5 kg) |
| Current - Output (Max) | Parallel 50A, Series 25A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | Chassis Mount: World Series™ |
| Type | Toroidal |
| Power - Max | 2500VA |
| Mfr | Triad Magnetics |
| Package | Box |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 50V, Series 100V |