VPT230-2170
Triad Magnetics
型号:
VPT230-2170
描述:
PWR XFMR TORO 500VA CHAS MT
库存 : 284
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Tap No
Termination Style Wire Leads
Voltage - Isolation 4000Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Dual
Height - Seated (Max) 66.0mm
Size / Dimension 140.00mm Dia x 60.00mm W
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 9.3 lbs (4.2 kg)
Current - Output (Max) Parallel 4.34A, Series 2.17A
Primary Winding(s) Dual
Series Chassis Mount: World Series™
Type Toroidal
Power - Max 500VA
Mfr Triad Magnetics
Package Box
Voltage - Secondary (Full Load) Parallel 115V, Series 230V