首页 / 通孔式电阻器 / VR68000001505JAC00
minImg
VR68000001505JAC00
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VR68000001505JAC00
封装:
Axial
描述:
RES 15M OHM 5% 1W AXIAL
库存 : 641
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Size / Dimension 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 15 MOhms
Series VR68
Power (Watts) 1W