Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
VS-MBR3045WT-N3
封装:
TO-247AC
批次:
-
描述:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO247AC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.6695
$2.6695
10
$2.39495
$23.9495
100
$1.924985
$192.4985
500
$1.58156
$790.78
1000
$1.31044
$1310.44
2000
$1.220066
$2440.132
5000
$1.174874
$5874.37
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247AC |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 1 mA @ 45 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Schottky |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 760 mV @ 30 A |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Mfr | Vishay General Semiconductor - Diodes Division |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 45 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 15A |
| Base Product Number | MBR3045 |