首页 / SCR / VS-ST250C04C1
minImg
VS-ST250C04C1
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
VS-ST250C04C1
封装:
TO-200AB, A-PUK
描述:
SCR 400V 250A A-PUK
用户指南
Operating Temperature -
Series -
SCR Type Standard Recovery
Package / Case TO-200AB, A-PUK
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Package Bulk
Mounting Type Clamp On
Product Status Active
Supplier Device Package TO-200AB, A-PUK
Base Product Number ST250
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) -