VSSR1601471JUF
Vishay Dale Thin Film
型号:
VSSR1601471JUF
封装:
16-SSOP
描述:
RES ARRAY 15 RES 470 OHM 16SSOP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 15
Height - Seated (Max) 0.069" (1.76mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.193" L x 0.154" W (4.90mm x 3.91mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 16-SSOP
Series VSSR
Power Per Element 100mW
Package / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)