VSSR2403100JUF
Vishay Dale Thin Film
型号:
VSSR2403100JUF
封装:
24-SSOP
描述:
RES ARRAY 12 RES 10 OHM 24SSOP
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 12
Height - Seated (Max) 0.069" (1.76mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Size / Dimension 0.341" L x 0.154" W (8.66mm x 3.91mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 24-SSOP
Series VSSR
Power Per Element 100mW
Package / Case 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)