首页 / 振荡器 / VT-827-FFE-106B-19M2000000TR
minImg
VT-827-FFE-106B-19M2000000TR
Microchip Technology
型号:
VT-827-FFE-106B-19M2000000TR
描述:
VT-827-FFE-106B-19M2000000TR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Frequency Stability ±1ppm
Current - Supply (Max) 2mA
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series VT-827
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Output Clipped Sine Wave
Base Resonator Crystal
Mfr Microchip Technology
Frequency 19.2 MHz