Excelitas Technologies
型号:
VTE7172H
封装:
-
批次:
-
描述:
IRED SIDELOOKER 880NM LENSED
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Viewing Angle | 50° |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Orientation | Side View |
| Product Status | Obsolete |
| Wavelength | 880nm |
| Radiant Intensity (Ie) Min @ If | 1.1mW/sr @ 20mA |
| Series | - |
| Type | Infrared (IR) |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Excelitas Technologies |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 1.3V |
| Package | Bulk |
| Current - DC Forward (If) (Max) | 50mA |
| Base Product Number | VTE7172 |