IXYS
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$34.7605
$34.7605
10
$32.4292
$324.292
100
$28.157145
$2815.7145
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 1.6 kV |
| Diode Type | Three Phase |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | V1-A |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 40 µA @ 1600 V |
| Series | - |
| Package / Case | V1-A |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.14 V @ 30 A |
| Mfr | IXYS |
| Package | Box |
| Current - Average Rectified (Io) | 82 A |
| Base Product Number | VUO80 |