VX60M100PW-M3/P
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
型号:
VX60M100PW-M3/P
封装:
TO-247AD
描述:
60A,100V,TRENCH SCHOTTKY RECT.
库存 : 995
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Supplier Device Package TO-247AD
Current - Reverse Leakage @ Vr 500 µA @ 100 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case TO-247-3
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 830 mV @ 30 A
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Mfr Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 100 V
Package Tube
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 30A
Operating Temperature - Junction -40°C ~ 175°C