Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VY2102M29Y5VS63V7
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 1000PF 300VAC Y5V RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2375
$0.2375
10
$0.16435
$1.6435
50
$0.10982
$5.491
100
$0.09329
$9.329
500
$0.065854
$32.927
1000
$0.057627
$57.627
2500
$0.054882
$137.205
5000
$0.050768
$253.84
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | 0.453" (11.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 300VAC |
| Temperature Coefficient | Y5V (F) |
| Size / Dimension | 0.295" Dia (7.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | VY2 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 1000 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |