Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
VY2682M59Y5US6TV7
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 6800PF 440VAC Y5U RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.57
$0.57
10
$0.39995
$3.9995
50
$0.30248
$15.124
100
$0.263435
$26.3435
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Safety |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.295" (7.50mm) |
| Voltage - Rated | 440VAC |
| Temperature Coefficient | Y5U (E) |
| Size / Dimension | 0.571" Dia (14.50mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | VY2 |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Capacitance | 6800 pF |
| Features | - |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lead Style | Formed Leads - Kinked |