首页 / 直流转换器 / VYC30W-Q24-S15-T
minImg
VYC30W-Q24-S15-T
CUI Inc.
型号:
VYC30W-Q24-S15-T
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC/DC CONVERTER 15V 30W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications -
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 36V
Voltage - Output 4 -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 15V
Size / Dimension 2.66" L x 2.17" W x 0.75" H (67.5mm x 55.0mm x 19.1mm)
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series VYC30W-T (30W)
Power (Watts) 30W
Type Enclosed
Efficiency 87%