VYC30W-Q48-S15
CUI Inc.
型号:
VYC30W-Q48-S15
品牌:
CUI Inc.
描述:
DC DC CONVERTER 15V 30W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 75V
Voltage - Isolation 1.5 kV
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.44" H (50.8mm x 40.6mm x 11.2mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 2A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 18V
Series VYC30W (30W)
Power (Watts) 30 W
Control Features Enable, Active High
Type Isolated Module
Package / Case 7-DIP Module, 6 Leads
Efficiency 87%