首页 / 铝电解电容器 / VZH331M1VTR-1010CS
minImg
VZH331M1VTR-1010CS
Surge
型号:
VZH331M1VTR-1010CS
品牌:
Surge
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Polar
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) 0.413" (10.50mm)
Surface Mount Land Size 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 35 V
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Series VZH
Package / Case Radial, Can - SMD
Ripple Current @ High Frequency 850 mA @ 100 kHz
Mfr SURGE
Capacitance 330 µF
Package Tape & Reel (TR)
Impedance 80 mOhms