W103-VM1VM1-36INCH
WITHWAVE CO LTD
型号:
W103-VM1VM1-36INCH
描述:
CBL ASSY 1.85MM PLUG TO PLUG 36"
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 165°C
Cable Type 2.48mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector 1.85mm Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Gray
2nd Connector 1.85mm Plug
Product Status Active
Series W1
Length 36.00" (914.40mm)
1st Contact Gender Male
Mfr WITHWAVE CO LTD
Style 1.85mm to 1.85mm
Features -
Package Bag
Frequency - Max 67 GHz