W1A23A120KAT2A
KYOCERA AVX
型号:
W1A23A120KAT2A
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0405 (1012 Metric)
描述:
CAP ARRAY 12PF 25V NP0 0504
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.026" (0.66mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 25 V
Temperature Coefficient C0G, NP0
Size / Dimension 0.054" L x 0.039" W (1.37mm x 1.00mm)
Number of Capacitors 2
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0405 (1012 Metric)
Ratings -
Series IPC
Package / Case 0504 (1410 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 12pF