Rosenberger
型号:
W1K101-270D3
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN WSMP JACK STR 50OHM SOLDER
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | - |
| Center Contact Material | Beryllium Copper |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | - |
| Product Status | Active |
| Includes | - |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Jack, Female Socket |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Snap-On |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | 0.047" Semi Rigid |
| Body Material | Beryllium Copper |
| Connector Style | WSMP |
| Housing Color | Gold |
| Shield Termination | Solder |
| Package | - |
| Body Finish | Gold |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Solder |
| Frequency - Max | 100 GHz |
| Base Product Number | W1K101-27 |