Winbond Electronics
型号:
W25N04KWZEIR
封装:
8-WSON (8x6)
批次:
-
描述:
4G-BIT SERIAL NAND FLASH, 1.8V
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.2865
$7.2865
10
$6.7032
$67.032
25
$6.56336
$164.084
63
$6.540674
$412.062462
126
$5.868815
$739.47069
252
$5.69144
$1434.24288
441
$5.412131
$2386.749771
945
$5.223442
$4936.15269
请发送询价,我们将立即回复。

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 512M x 8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-WSON (8x6) |
| Series | SpiFlash® |
| Access Time | 8 ns |
| Write Cycle Time - Word, Page | 700µs |
| Package / Case | 8-WDFN Exposed Pad |
| Memory Size | 4Gbit |
| Technology | FLASH - NAND (SLC) |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 1.95V |
| Mfr | Winbond Electronics |
| Package | Tube |
| Memory Format | FLASH |