W2A43C102MAT2A
KYOCERA AVX
型号:
W2A43C102MAT2A
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0508 (1220 Metric)
描述:
CAP ARRAY 1000PF 25V X7R 0508
库存 : 6900
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm)
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0508 (1220 Metric)
Ratings -
Series IPC
Package / Case 0508 (1220 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 1000pF