ebm-papst Inc.
型号:
W2E200-HH86-01
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
FAN AXIAL 225X80MM BALL 115VAC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$200.5165
$200.5165
10
$184.6876
$1846.876
25
$172.8145
$4320.3625
50
$170.17597
$8508.7985
请发送询价,我们将立即回复。

| Air Flow | 607.0 CFM (17.00m³/min) |
| Noise | 61.0dB(A) |
| Ingress Protection | - |
| Current Rating (Amps) | - |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Voltage - Rated | 115VAC |
| Voltage Range | - |
| Product Status | Not For New Designs |
| RPM | 2800 RPM |
| Mfr | ebm-papst Inc. |
| Material - Frame | Aluminum |
| Features | - |
| Width | 80.00mm |
| Operating Temperature | - |
| Static Pressure | - |
| Bearing Type | Ball |
| Approval Agency | CCC, CE, CSA, EAC, UL, VDE |
| Termination | Terminal Block |
| Size / Dimension | Square - 225mm L x 225mm H |
| Weight | 4.7 lbs (2.1 kg) |
| Lifetime @ Temp. | - |
| Series | W2E200H |
| Material - Blade | Steel |
| Power (Watts) | 80.0W |
| Package | Box |
| Base Product Number | W2E200 |