KYOCERA AVX
型号:
W2P15X7W04-U150D3B0A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
ANT ASSY, WLAN2 04 150 D0230
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Frequency Range | 5.15GHz ~ 5.85GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz |
| Applications | Wi-Fi |
| Number of Bands | 2 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | U.FL |
| Mounting Type | Adhesive |
| RF Family/Standard | WiFi |
| Height (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Product Status | Active |
| VSWR | - |
| Series | - |
| Antenna Type | PCB Trace |
| Frequency (Center/Band) | 5.5GHz, 6.525GHz |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Return Loss | -7.3dB, -9dB |
| Features | Cable - 150mm |
| Package | Box |
| Gain | 4.3dBi, 3.9dBi |
| Frequency Group | SHF (f > 4GHz) |