TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
型号:
W31-X2M1G-30
封装:
-
批次:
-
描述:
CIR BRKR THRM 30A 240VAC 50VDC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.5245
$41.5245
5
$39.5504
$197.752
10
$36.5845
$365.845
50
$31.64051
$1582.0255
100
$29.66299
$2966.299
250
$27.685432
$6921.358
请发送询价,我们将立即回复。

| Actuator Type | Toggle |
| Current Rating (Amps) | 30A |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | W31 |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Voltage Rating - AC | 240 V |
| Mfr | TE Connectivity Potter & Brumfield Relays |
| Illumination | - |
| Number of Poles | 1 |
| Package | Bulk |
| Breaker Type | Thermal |
| Base Product Number | W31 |