W3A41C103K4T2A
KYOCERA AVX
型号:
W3A41C103K4T2A
品牌:
KYOCERA AVX
封装:
0612 (1632 Metric)
描述:
CAP ARRAY
用户指南
Dielectric Material Ceramic
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Tolerance ±10%
Voltage - Rated 100 V
Temperature Coefficient X7R
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Number of Capacitors 4
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 0612 (1632 Metric)
Ratings AEC-Q200
Series IPC
Package / Case 0612 (1632 Metric)
Mfr KYOCERA AVX
Capacitance 10000pF